Ranking etapu szkolnego Konkursu Pangea 2018

Klasa 4
Klasa 5
Klasa 6
Klasa 7

Podsumowanie etapu szkolnego konkursu Pangea 2018
Za nami etap szkolny konkursu matematycznego Pangea 2018. To nasza pierwsza edycja online. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem: ponad 10,000 uczniów zostało zgłoszonych przez ponad 1,000 nauczycieli matematyki z całej Polski! To ogromny sukces! Mimo przygotowań, od strony technicznej i organizacyjnej nie wszystko niestety działało tak, jak planowaliśmy. W trakcie konkursu odnotowywaliśmy problemy i po stronie szkół, i po stronie naszych partnerów. Wszelkie uwagi, które do nas dotarły oraz nasze spostrzeżenia,posłużą nam do usprawnienia kolejnej edycji konkursu Pangea.

Wszystkim nauczycielom i uczniom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w szkolnym etapie konkursu matematycznego Pangea 2018! Już teraz zachęcamy do udziału w naszych kolejnych projektach: najbliższy to Matematyka po angielsku. Więcej informacji-wkrótce.

Ranking etapu szkolnego Konkursu Pangea 2018
Po kliknięciu w odpowiednią klasę, pokażą się 2 tabele. Tabela z lewej strony to zestawienie fianalistów, czyli najlepszych uczniów. Finaliści zmierzą się w finale w Warszawie. Ta tabela jest uporządkowana według uzyskanego miejsca w rankingu. Ranking został stworzony na podstawie liczby uzyskanych punktów, przeliczonych na procenty oraz czasu poświęconego na rozwiązanie testu.  W niektórych klasach mamy więcej finalistów niż 30. Jest to spowodowane tym, że więcej osób uzyskało ten sam wynik. Te dodatkowe osoby również zostaną zaproszone do udziału w finale.Tabela z prawej strony prezentuje wyniki wyszystkich uczniów z danej klasy. Ta tabela jest uporządkowana według loginu (rosnąco). Kolumna zatytułowana Miejsce pokazuje miejsce danego ucznia w rankingu danej klasy, w całym kraju.

Już teraz zachęcamy Nauczycieli do wygenerowania potwierdzenia uczestnictwa w konkursie Pangea 2018.W tym celu należy się zalogować na stronie konkursu.W przyszłym tygodniu potwierdzenia uczestnictwa będą gotowe również dla uczniów.